Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

11:43 23.02.2022

Мінцифра та COOP Україна дадуть відповіді на запитання щодо користування цифровими послугами в Дії людям похилого віку

Мінцифра спільно з COOP Україна проводять декаду запитань і відповідей, під час якої інформуватимуть про те, як отримати кошти за вакцинацію онлайн у Дії та офлайн у відділеннях банків за програмою єПідтримка. А також деталі програми отримання людьми похилого віку 60+ смартфонів від держави; якими документами та послугами людям похилого віку можна скористатися онлайн у застосунку та на порталі Дія без відвідин установ.  До 1 березня надсилайте свої запитання в соцмережі COOP Україна у Facebook чи Instagram. На початку березня очільник Мінцифри Михайло Федоров та керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік дадуть детальні відповіді та алгоритм користування послугами.

09:39 17.02.2022

Як подати заявку на продовження без зміни даних чи припинення грошової допомоги для ВПО в Дії: інструкція 8 лютого на Diia Summit презентували важливі послуги — продовження без зміни даних чи припинення грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Сьогодні внутрішньо переміщені особи отримують грошову допомогу від держави. Але для того, щоб отримувати ці кошти, кожні пів року людина повинна принести до державного органу повний пакет документів. Навіть якщо в неї нічого не змінилося за цей час.

13:53 15.02.2022

Довідки про трудовий та страховий стаж вже можна отримати в застосунку Дія

Довідки про трудовий та страховий стаж вже можна отримати в застосунку Дія 8 лютого відбувся Diia Summit, на якому була презентована низка зручних держпослуг онлайн для українців.  До списку новинок потрапили й довідки ОК-5/ОК-7. Минулої осені вони були презентовані разом з оформленням субсидій та пенсій на порталі Дія. Тепер їх можна отримати й у застосунку.

11:53 14.02.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

11:46 14.02.2022

500 гривень за бустерну дозу та оплата ЖКГ: Уряд розширив єПідтримку

Сьогодні Уряд ухвалив значні зміни в постанову щодо програми єПідтримка. Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити кошти в межах програми єПідтримка на ліки. А люди з інвалідністю І та ІІ груп та особи від 60 років — на комунальні послуги. Наразі в Україні понад 1 млн громадян з інвалідністю, які належать до І та ІІ груп.

15:48 10.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

14:36 09.02.2022

Зміна місця реєстрації, опитування, шеринг техпаспорту і не тільки: які послуги були презентовані на Diia Summit Команда Мінцифри презентувала нові онлайн послуги під час Diia Summit 8 лютого. Декларування місця проживання по всій країні, автоматичний дозвіл на будівництво, довідка про несудимість, опитування і ще багато  цифрових інструментів вже зараз доступні в Дії.  «‎2 роки тому ми почали будувати цифрову державу. Ми мріяли про якісний сервіс та економію часу. Це був виклик. Ми його прийняли. І сьогодні це не мрії, а реальність. Де в цифровій Україні мешкає понад 14 мільйонів українців. Де вони отримують послуги швидко та зручно. Але найголовніше — спілкування між владою та громадянином стало більш довірливим»‎, — сказав Президент України Володимир Зеленський.

09:45 09.02.2022

Українці від 14 років зможуть отримати гроші за вакцинацію через єПідтримку

Українці від 14 років зможуть отримати гроші за вакцинацію через єПідтримку Сьогодні Уряд ухвалив зміни в постанову щодо програми єПідтримка. З 7 лютого гроші за вакцинацію зможуть отримати підлітки від 14 років.  Окрім цього, розширився і перелік бізнесів, які підпадають під проєкт. Гроші можна буде витратити на освітні курси для себе або своєі? дитини, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя та друкарську продукцію. Нагадаємо, з 24 січня кошти від єПідтримки можна витрачати на ліки українцям від 60 років.

15:18 02.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг.

Земельні послуги на Гіді з державних послуг Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

11:38 31.01.2022