Запустили офіційний вебсайт для збору криптовалюти на підтримку України

Дата: 15.03.2022 08:50

Запустили офіційний вебсайт для збору криптовалюти на підтримку України

Мінцифра разом із блокчейн-компанією Everstake та криптобіржою FTX запускають офіційний вебсайт «Aid For Ukraine» для збору коштів на підтримку Збройних Сил України та програм гуманітарної допомоги.

Вебсайт містить перелік всіх офіційних гаманців міністерства. Донатити криптоактиви можуть користувачі з усього світу. Для цього необхідно тільки обрати бажану суму із запропонованих криптоактивів, підключити гаманець і підтвердити переказ.

Зібрані кошти буде витрачено на потреби Збройних Сил України, а також:

• інформаційну протидію російській пропаганді,
  • світову комунікаційну кампанію про правдиві події в Україні,
  • кіберзахист та відновлення цифрової інфраструктури,
  • забезпечення додаткового захисту та міграції реєстрів,
  • придбання технічного спеціального устаткування та обладнання.

Процес збору коштів буде відстежуватися в режимі реального часу на вебсайті. Загальна сума коштів буде підсумована та виражена в доларах США за курсом Coingecko.

«Сьогодні криптоактиви — це потужний інструмент для залучення коштів на підтримку української армії. Криптотехнології також допомагають посилювати обізнаність про російське вторгнення в Україну серед світової технологічної спільноти. Важливо, щоб міжнародна підтримка наших захисників продовжувала зростати. Зокрема, цій меті активно сприятиме благодійна ініціатива "Aid For Ukraine", яку ми запустили разом із блокчейн-компанією Everstake», — наголосив заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Технологічну реалізацію ініціативи «Aid For Ukraine» забезпечують блокчейн-компанія Everstake та криптобіржа FTX, яка конвертує зібрані кошти в криптоактивах у долари США.

«Свобода завжди була в основні криптоспільноти. Це та сама фундаментальна цінність, за яку зараз бореться Україна. З початком війни світова криптоспільнота активно підтримує Україну. Як частина цієї великої спільноти та як українська компанія ми в Everstake відчуваємо потребу допомагати всім, чим можемо. Саме тому з’явилася ініціатива криптофандрейзингу "Aid For Ukraine" за підтримки Мінцифри», — сказав генеральний директор блокчейн-компанії Everstake Сергій Васильчук.

Станом на сьогодні на офіційні гаманці Міністерства цифрової трансформації надійшло 52 мільйони доларів США у криптоактивах.