Стартує навчання за професією «Продавець непродовольчих товарів»

Ви ввічливі, уважні та відповідальні? Не можете визначитися зі сферою роботи? Державна служба зайнятості пропонує опанувати одну із найбільш затребуваних професій – «Продавець непродовольчих товарів».

Де? На базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання стартує – 11 жовтня 2022 року.

Термін навчання – 4,5 місяця.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом, а також розкриють для вас цю професію зовсім з іншого боку та сферу застосування набутих знань.

Навчання здійснюється під замовлення роботодавців з гарантованим працевлаштуванням.

Бажаєте отримати професію та роботу у сфері торгівлі, або ж навіть започаткувати власну справу?

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.