Медицина

Психологічна гігієна як умова ефективності під час війни

Психологічна гігієна як умова ефективності під час війни Понад 8 років минуло з моменту російського вторгнення на територію України, 5 місяців триває на нашій землі повномасштабна війна. Не дивно, що багато хто відчуває не лише фізичну втому. А й емоційне вигорання. Особливо це стосується медиків, рятувальників, волонтерів та інших – усім тим, хто весь час допомагає іншим.

08:43 25.07.2022

Як пройти гастроскопію безоплатно

Як пройти гастроскопію безоплатно Езофагогастродуоденоскопія, або гастроскопія – це обстеження стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального приладу – ендоскопа. Гастроскопія дозволяє оглянути внутрішні стінки цих органів, ввести ліки та взяти біоматеріал для дослідження.

10:46 21.07.2022

В Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 людям 60+ та людям із хронічними хворобами В Україні дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти коронавірусної хвороби усім людям віком від 60 років, а також людям віком 18-59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу COVID-19.

10:45 21.07.2022