Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді.

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді. Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

14:26 02.12.2021

Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно. Підготували добірку послуг із перевезення на Гіді з державних послуг за посиланням натиснувши на фото.

10:48 25.11.2021

Міністерство та комітет цифрової трансформації України

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 06 жовтня 2021 року № 1/06-3-11176 щодо популяризації Гіду з державних послуг , повідомляємо про першу добірку " Послуги ,пов'язані з житлом на Гіді : як отримати - добірка послуг від Мінцифри " , що знаходиться за посиланням : https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-povyazani-z-zhitlom-na-gidi-1  , або навести курсор на фото та нажати на ного.

13:16 28.10.2021