Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

14:35 25.01.2022

Аналітика стану українського бізнесу — новий сервіс на порталі Дія.Бізнес

Аналітика стану українського бізнесу — новий сервіс на порталі Дія.Бізнес На національному порталі з розвитку підприємництва Дія.Бізнес тепер є аналітика стану українського бізнесу. Новий сервіс — це інструмент для аналізу стану українського бізнесу на основі відкритих даних. Наразі працюють два модулі сервісу — аналітика щодо кількості юридичних осіб і ФОП та кількості державних перевірок бізнесу за різними параметрами. Користувачі можуть обирати різні фільтри та отримувати аналітику в зручному вигляді. Сервіс поки що тестується.

08:34 25.01.2022

Звіт у декілька кліків: ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія Відсьогодні ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія. Це можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків. «Після запуску перших послуг в Дії зручна податкова онлайн стала новою реальністю для українських підприємців-спрощенців. Сплатити податки і збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки з бюджетом — все це можна зробити у застосунку Дія. Зараз до цих послуг ми додали ще подачу об’єднаної річної декларації у застосунку для ФОП-спрощенців і зробили її максимально доступною для кожного підприємця», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

11:23 24.01.2022

В Україні запущено сервіс, який допоможе пацієнтам отримати медикаменти за урядовою програмою «Доступні ліки» Відкриті дані — основа для створення зручних сервісів, що допомагають розв'язувати щоденні проблеми, однією з яких є охорона здоров’я та отримання якісних медичних послуг. ГО «Ліки Контроль» презентувала новий сервіс на основі відкритих медичних даних — Telegram та Viber-бот «Спитай Гриця». Він розкаже, які саме препарати можна отримати в межах програми «Доступні ліки», та допоможе отримати ліки кожному пацієнту в селі, містечку чи мегаполісі.

11:13 24.01.2022

Новий навчальний курс IT UpSkilling для ІТ-спеціалістів та студентів технічних спеціальностей Microsoft спільно з Мінцифри представила нову навчальну програму «IT UpSkilling». Онлайн-тренінги та вебінари розвинуть навички IT-спеціалістів та допоможуть скласти іспити після курсу.  Це можливість безоплатно отримати IT-сертифікацію. Навчання розпочалося 20 січня та триватиме до червня 2022 року. Записатися можуть усі охочі ІТ-спеціалісти та студенти технічних спеціальностей. Вони вивчатимуть хмарні технології Azure, Data&AI, Infrastructure та Security, розробку бізнес-застосунків.

10:57 24.01.2022

Стартував пілотний проєкт Мінцифри з допомоги малим і середнім підприємствам у впровадженні цифрової маркетингової стратегії Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс з розвитку підприємництва та експорту в співпраці з Київською школою економіки та за підтримки UKAID почали активну частину пілотної програми маркетингової підтримки малих та середніх підприємств. Головна мета програми — допомогти представникам малого та середнього бізнесу України, обраних шляхом відкритого конкурсу, із запровадженням для них цифрової маркетингової стратегії та її реалізації. Допомагати в цьому будуть провідні маркетингові агенції, яких було відібрано як партнерів програми також за допомогою відкритого конкурсу.

14:49 19.01.2022

Мінцифра допоможе ветеранам знайти роботу після військової служби

Мінцифра допоможе ветеранам знайти роботу після військової служби. 18 січня 2022 року відбулася презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби». Безоплатно подивитися освітній курс можна на порталі Дія.Цифрова освіта. Це 7 серій тривалістю 8–12 хвилин:

14:08 18.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

10:25 18.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді.

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді. Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

11:19 10.01.2022

Мінцифра запустила сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії в Дії: як це працює. У застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії.  Перевірка історії — обов'язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

10:31 07.01.2022