Стартував пілотний проєкт Мінцифри з допомоги малим і середнім підприємствам у впровадженні цифрової маркетингової стратегії Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс з розвитку підприємництва та експорту в співпраці з Київською школою економіки та за підтримки UKAID почали активну частину пілотної програми маркетингової підтримки малих та середніх підприємств. Головна мета програми — допомогти представникам малого та середнього бізнесу України, обраних шляхом відкритого конкурсу, із запровадженням для них цифрової маркетингової стратегії та її реалізації. Допомагати в цьому будуть провідні маркетингові агенції, яких було відібрано як партнерів програми також за допомогою відкритого конкурсу.

14:49 19.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

10:25 18.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді.

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді. Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

11:19 10.01.2022

Мінцифра запустила сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії в Дії: як це працює. У застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії.  Перевірка історії — обов'язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

10:31 07.01.2022

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді. Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

10:28 07.01.2022

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році. Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році. Грошова компенсація Пакунка малюка Реєстрація місця проживання єПідтримка Витяг з ЄДР Довідка ОК-7 Реєстрація шлюбу Витяг з реєстру платників єдиного податку єМалятко Допомога малозабезпеченим сім’ям Обмін водійського посвідчення Гід з державних послуг — єдиний портал, де можна знайти інформацію про понад 2 тисячі держпослуг. 1,8 млн українців вже скористалися Гідом, а щодня його відвідують у середньому 10 тисяч нових користувачів.

11:29 04.01.2022

Як знайти бажану роботу після військової служби.

Як знайти бажану роботу після військової служби. На онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта вийшов освітній серіал «Як знайти бажану роботу після військової служби». Цей курс створено ветеранами для ветеранів. Адже сьогодні перед українським суспільством стоїть питання: як ефективно допомогти громадянам, які захищали наш мир та спокій на Сході України.  Створений курс дозволить учасникам бойових дій та ветеранам АТО/ООС на початку працевлаштування визначитися з напрямами, де можна реалізувати свої професійні навички, а також додатково підвищити розуміння важливого ставлення до ментального здоров'я та віри у власні сили. Освітній курс стане дороговказом у працевлаштуванні колишніх військовослужбовців, а також у перспективі розкриє потенціал для роботодавців.

09:54 04.01.2022

Уже 5 мільйонів українців подали заявки в межах проєкту єПідтримка

Уже 5 мільйонів українців подали заявки в межах проєкту єПідтримка 19 грудня офіційно стартував проєкт єПідтримка, що покликаний допомогти бізнесу, який під час пандемії постраждав найбільше. За цей період: 5 млн українців уже подали заявки на отримання 1000 грн від держави; 6 млн уже відкрили спеціальну картку; всього було витрачено 270 млн грн. Сьогодні гроші почали нараховувати ПриватБанк, Ощадбанк та Укргазбанк. Понад 3,6 млн людей вже відкрили спеціальні рахунки в цих банках.

14:55 28.12.2021

Мінцифра презентувала ключові перемоги мережі ЦНАП за 2021 рік

Мінцифра презентувала ключові перемоги мережі ЦНАП за 2021 рік Одна з головних цілей Мінцифри — якісні та доступні адмінпослуги для кожного. Для цього ми впродовж року комплексно розвивали і модернізували мережу ЦНАП, запускали нові цифрові проєкти, підвищували якість державного сервісу та навчали працівників ЦНАП. «Цього року Мінцифра досягла чималих успіхів. Ми вперше запровадили субвенцію для ЦНАП у розмірі 231 млн грн для 188 громад. Запустили першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг і підвищили рівень задоволеності відвідувачів до 93%, а індекс лояльності — до 77%. Крім цього, відкрили перші 16 Дія.Центрів і збільшили мережу ЦНАП удвічі — до 2,7 тисяч точок. Це результати, якими точно можна пишатися», — підкреслила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська

14:52 28.12.2021