Безбар'єрність

Без бар'єрів У воєнний час .

Без бар'єрів    У воєнний час  .  Перейти на сайт , наведіть стрілочку на картинку. Звичне життя українців кардинально змінилося 24 лютого, коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. З першого дня війни українці шукають відповіді на питання, якими ніколи не задавалися раніше. Кожен зараз звикає до нової реальності. Що робити? Як захиститися? Як захистити дітей? Як отримати допомогу? Або чим я можу бути корисний? Куди їхати? Як переконати стареньких батьків залишити свій дім, щоб врятуватися? Цей розділ (посилання https://bf.in.ua/u-voiennyj-chas/) оновлюватиметься та доповнюватиметься відповідно до викликів, які чи не щодня ставить перед нами війна.

11:42 06.04.2022

Що таке безбар’єрність? З якими бар’єрами стикаємося ми кожного дня? Які види бар’єрів бувають? Та як їх подолати? Відповіді на ці питання є у 1 серії освітнього серіалу.

14:33 18.02.2022

«Довідник безбар’єрності»

Мультфільм створено ГО «Безбар’єрність» в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

15:25 15.02.2022

Довідник безбар'єрності.

Довідник безбар'єрності 28 жовтня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля пройшла “Година безбар’єрності з міністрами”.

10:06 14.02.2022

Безбар’єрний простір.

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення місцевими органами з питань містобудування та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

09:40 21.10.2021