Оголошення !

15 лютого 2022 року о 10 годині відбудеться двадцята  позачергова сесія.

15:52 14.02.2022

Про використання пестицидів.

Діяльність, пов’язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Закон України «Про пестициди та агрохімікати», Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.1996 № 295 «Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998 №1 затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України, Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 № 382.

14:33 10.02.2022

Конкурс “Посилення безпекового потенціалу реалізовувати системні зміни у сфері безпеки пов’язані з особливими загрозами та потребами вразливих груп населення”

13:47 10.02.2022

1 млн українців отримали сертифікати про навчання за серіалами на порталі Дія.Цифрова освіта Понад 1 млн українців отримали електронні сертифікати про навчання на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта від Міністерства цифрової трансформації України. Серед користувачів, які починають навчання, 70–80% закінчують навчання та отримують сертифікати.  Як отримати сертифікат від Дія.Цифрова освіта? Необхідно подивився всі серії будь-якого з понад 70 освітніх серіалів, дати правильні відповіді на запитання після кожної серії, а також успішно скласти фінальне тестування.

14:52 01.02.2022

27 січня – День пам’яті жертв Голокосту.

27 січня – День пам’яті жертв Голокосту Відповідно до постанови Верховної Ради України від 05.07.2011 № 3560-VI «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» в Україні щорічно 27 січня відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Національна рада звертає увагу керівників телерадіоорганізацій на необхідність внесення цього дня відповідних змін до програм теле- і радіопередач.

08:56 27.01.2022

Українці віком 60+ зможуть витратити 1000 грн на придбання ліків за програмою єПідтримка З 24 січня українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 грн, які вони отримали у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків у аптеках.

15:21 26.01.2022