Пенсії та соціальні виплати незахищеним будуть підвищені з 1 березня

Пенсії та соціальні виплати незахищеним будуть підвищені з 1 березня На виконання законів України щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пенсійного забезпечення військовослужбовців, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та з метою здійснення додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році Мінсоцполітики підготовлений проект постанови, який забезпечить з 1 березня 2022 року наступні кроки:

15:16 26.01.2022

До уваги органів місцевого самоврядування: зміни до земельного законодавства

До уваги органів місцевого самоврядування: зміни до земельного законодавства 4 січня Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» №1989-ІХ від 17.12.2021р. (законопроєкт №2064), яким внесено зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі».

15:49 19.01.2022

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) повідомляє.

14:51 18.01.2022

Чудові вітання з щедрівками .

З прекрасною , святковою та радісною щедрівкою , завітали в Підвисоцьку сільську раду святково вдягнені працівники Підвисоцького Будинку Культури та учасники Фолькльорного Ансамблю  “Горлиця”. Чудовим співом , прекрасними щедрівками , щедрим посіванням ,та щирими вітаннями з Новорічними святами – зарядили на весь рік працівників Підвисоцького ОТГ , гарними емоціями та радісним настроєм . Всі були дуже задоволені на всі 100 % , щиро подякували щедрівникам за святкові вітання.

09:21 18.01.2022

У кризовій ситуації треба звертатися на телефон довіри

У кризовій ситуації треба звертатися на телефон довіри Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 1547.

15:18 17.01.2022

Фонд соціального страхування України.

Розмір допомоги за один день лікарняного зріс на 10% за підсумками року 13.01.2022 Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками 2021 року зріс на 10,1% порівняно з тим же періодом 2020 року.

10:43 17.01.2022

Міністерство соціальної політики України .

Підвищено розмір надбавки на догляд окремим категоріям осіб з інвалідністю з дитинства та за дитиною з інвалідністю. З 1 січня 2022 року підвищено розмір надбавки на догляд:

10:00 12.01.2022