Як пройти гастроскопію безоплатно

Як пройти гастроскопію безоплатно Езофагогастродуоденоскопія, або гастроскопія – це обстеження стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального приладу – ендоскопа. Гастроскопія дозволяє оглянути внутрішні стінки цих органів, ввести ліки та взяти біоматеріал для дослідження.

10:46 21.07.2022

В Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 людям 60+ та людям із хронічними хворобами В Україні дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти коронавірусної хвороби усім людям віком від 60 років, а також людям віком 18-59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу COVID-19.

10:45 21.07.2022

Інформація щодо графіку роботи Центру надання адміністративних послуг МОЗ України «Єдине вікно» Інформація щодо графіку роботи Центру надання адміністративних послуг МОЗ України «Єдине вікно»

15:57 14.07.2022

Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду?

Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду? З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.

15:33 23.06.2022