A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підвисоцька територіальна громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Новий штам корона вірусу

Дата: 29.08.2022 02:36
Кількість переглядів: 1424

Новий штам корона вірусу

 


Якщо хтось думає, що коронавірус вже минув та не повернеться, то це не так. На теперішній час захворюваність реєструється і все частіше викликана новою мутацією штаму «Омікрон», який   вражає також і дітей. Якщо під час попередніх хвиль коронавірусу перебіг захворювання у дітей був майже безсимптомним, то тепер він супроводжується підвищенням температури. Разом з тим новим штамом «Омікрон» хворітимуть усі вікові категорії. Передусім працездатне, активне населення.

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, які симптоми найчастіше з'являються в людей, які підхопили Омікрон, новий штам коронавірусу.

 

 

 

 

Найчастіше хворі мають нежить, головний біль, втому а також чхають і відчувають біль у горлі. Головними симптомами уханського вірусу, який, за даними МОЗ, все ще домінує в Україні, вважаються висока температура, тривалий важкий кашель, втрата смаку і нюху.

Новий штам, за даними наукових досліджень, має менший інкубаційний період, що в середньому триває три доби. Але ризик повторного зараження Омікроном вп'ятеро вищий, ніж у Дельти. Це пов’язано з тим, що новий штам «Омікрон» більше контагіозний. Попри те, що симптоми Омікрону здаються схожими на застуду, новий штам також може спричиняти тривалі наслідки для здоров'я, госпіталізацію та летальні випадки", - кажуть у МОЗ.

 Фахівці радять дорослим та  дітям віком від 12 років провести вакцинацію, а молодшим – часто мити руки, не відвідувати місць масового скупчення людей та бути під постійним наглядом дорослих, аби вчасно реагувати на зміну стану самопочуття.

 

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь