Трагічна дата у громаді.

Трагічна дата для всіх рідних , жителів села та всієї громади 11 вересня близько 22:00 ночі в зоні АТО підчас мінометного обстрілу з ворожої сторони,героїчно захищаючи територію України ,  загинув наш житель громади Куленко Олексій Валентинович.

10:42 15.09.2021

УВАГА КОНКУРС !!!

Оголошується конкурс на розроблення герба  та  прапора  Підвисоцької  громади

11:46 08.09.2021

З Днем знань !!!

1 Вересня День знань !!!

15:21 01.09.2021

Стартували «Е-лікарняні»!

З 01 червня 2021 року розпочато поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року

09:08 23.07.2021

Пенсійний фонд інформує

Як відомо, Пенсійний фонд України не стоїть осторонь інновацій, які на етапі модернізації системи надання відомчих послуг, привнесли відповідні корективи до традиційних форм подання документів для призначення пенсії.

08:48 23.07.2021

Наш край – святі дороги, здатні дивувати світ

Нещодавно з’явилася інформація, що до Українського культурного фонду подали проєкт на фінансування відтворення трипільського храму в селі Небелівці Підвисоцької громади Голованівського району. Ідея полягає в тому, щоб відтворити храм, інтер’єр, а за допомогою сучасних технологій облаштувати інсталяції, які б відповідали тому часу.

23:24 18.03.2021