Будинок культури.

Заміна вікон та ремонт металоконструкцій центрального входу у Будинку культури

08:48 05.11.2021

Національна служба здоров’я України ІНФОРМУЄ:

В рамках виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної охорони здоров’я , затвердженного розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.09.2021 № 1175-р  Міністерство культури та інформаційної політики україни надаємо таку інформацію :

09:21 01.11.2021

Міністерство та комітет цифрової трансформації України

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 06 жовтня 2021 року № 1/06-3-11176 щодо популяризації Гіду з державних послуг , повідомляємо про першу добірку " Послуги ,пов'язані з житлом на Гіді : як отримати - добірка послуг від Мінцифри " , що знаходиться за посиланням : https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-povyazani-z-zhitlom-na-gidi-1  , або навести курсор на фото та нажати на ного.

13:16 28.10.2021