Безбар’єрний простір.

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення місцевими органами з питань містобудування та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

09:40 21.10.2021

14 жовтня " Мітинг реквієм "

14 жовтня в 11.00 годині , біля обеліска загиблим воїнам та скверу  «Героям Небесної сотні» відбувся мітинг – реквієм , спомин всім загиблим воїнам нашого краю. На мітингу були присутні : голова Української спілки воїнів Авганістану – Очеретній Олександр Андрійович , голова організації ветеранів України Підвисоцької територіальної громади – Сатанівська Олена Євгенівна , а також ветерани Авганістану та АТО зі своїми родинами. Привітали присутніх зі святом Захистника та захистниці України , День українського козацтва , та Покрови Пресвятої Богородиці , а також вшанували пам’ять хвилиною мовчання та висловили  безмежну вдячність , воїнам та всім загиблим героям нашого краю та України , з сумом в душі за своїх загиблих побратимів та слізьми на очах – положили  квіти , вшанували за іх неймовірний подвиг...  Слава Укаїні !!!  Героям Слава!!!

16:11 14.10.2021

Міжнародний День людей похилого віку.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку , а також Дня ветерана та Дня бібліотекарів  , відбувся святковий концерт в приміщені Підвисоцької сільської ради в актовому залі. У цей святковий день зібралося багато людей поважного віку.

15:58 30.09.2021

" ВЕРЕСНЕВІ САМОЦВІТИ" !!!

Підвисоцька об'єднана територіальна громада , щиро запрошує всіх бажаючих , відвідати прекрасне свято театрального мистецтва " Вересневі самоцвіти ", та чарівний огляд - конкурс " Фольклорний  калейдоскоп " , який відбудеться в селі Нерубайка за адресою  ( сільський Будинок культури) 24 Вересня о 10.00  В програмі виступи театральних та аматорських колективів . Будемо дуже раді всіх Вас бачати на святі !!! Приходьте !!!Буде цікаво і весело!!!

14:27 21.09.2021