Творча акція «Миру. Радості. Добра-рідній Україні ».

Вже традиційно початок літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.  В Підвисокому  на території сільського будинку культури 7 червня відбулося чудове свято, присвячене Дню захисту дітей, творча акція «Миру. Радості. Добра-рідній Україні ». Завітали святкувати радісне свято діти , їхні батьки та гості.

14:21 08.06.2022

УВАГА !!! Оголошення !!!!

7 червня о 10.00 ранку творчі колективи Підвисоцького Будинку культури, бібліотеки, та Будинку юнацької та дитячої творчості запрошують всіх дітей с. Підвисокого на творчу акцію " Миру, радості, добра - Рідній Україні" - присвячену Міжнародному Дню захисту дітей.

11:32 06.06.2022

Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя.

На початку червня місяця у Підвисоцькій громаді відбулися святкування Дня захисту дітей , де дітки відпочивали та отримували багато позитивних ємоцій , подаруночків , розваг та багато іншого цікавого та веселого.

11:05 06.06.2022

Інвалідність та втрату професійної працездатності для осіб, строк повторного огляду яких припав на період дії воєнного стану, продовжено автоматично!

08:37 06.06.2022