Ротавірусна інфекція: «кишкова» інфекція, якій можна запобігти

Ротавірусна інфекція: «кишкова» інфекція, якій можна запобігти Перебування у місцях скупчення людей і обмежений доступ до чистої води є причинами появи «кишкових» захворювань. Майже всі вони легко передаються від людини до людини, а отже є особливо небезпечними під час війни.

08:44 03.05.2022

МЕДИЧНА ДОПОМОГА ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗА КОРДОНОМ

МЕДИЧНА ДОПОМОГА ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗА КОРДОНОМ МЕДИЧНА ДОПОМОГА ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗА КОРДОНОМ З початку повномасштабного вторгнення росії, понад 4 мільйони українців стали вимушеними переселенцями та покинули територію України. Для кожного з них важливо своєчасно отримувати необхідну медичну допомогу.

08:28 02.05.2022

Розпочався Всесвітній тиждень імунізації

Розпочався Всесвітній тиждень імунізації 24 квітня розпочався Всесвітній тиждень імунізації. Заходи, які щороку проводяться в його межах в усьому світі, підкреслюють важливість спільних дій у сфері імунізації та мають сприяти використанню вакцин для захисту від хвороб людей різного віку.

11:06 27.04.2022

В Кропивницькому розпочав роботу Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності Укр НДІ протезування

15:49 21.04.2022

Повторний огляд для продовження інвалідності можна пройти після завершення воєнного стану Під час воєнного стану в Україні для осіб з інвалідністю доступ до закладів охорони здоров’я, які здійснюють  медико-соціальну експертизу (МСЕК), може бути ускладнений або неможливий. Також існують великі ризики щодо забезпечення роботи власне медзакладів.

14:05 15.04.2022