Податкова інформує.

Про виконання податкових обов’язків у період дії воєнного стану

Про виконання податкових обов’язків у період дії воєнного стану Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що Законом України від 12 травня 2022 року № 2260-IX запроваджено особливості податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану. Відтак, для платників податків – фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки, поновлено зобов’язання та відповідальність щодо дотримання термінів подання податкової звітності, сплати податків та зборів, тощо.

02:28 29.08.2022

Щодо використання РРО підприємцями, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом

Щодо використання РРО підприємцями, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує про те, що  основні засади державної політики щодо регулювання, зокрема, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, забезпечення їх високої якості та захисту здоров’я громадян визначено Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (далі – Закон № 481). Статтею 1 Закону № 481 визначено, що:

10:59 26.07.2022