Податкова інформує.

В Україні почалась податкова реформа

В Україні почалась податкова реформа Офіційно опубліковано Закон України від 15 березня 2022 року № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану».

15:11 14.04.2022

Триває кампанія декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році

Триває кампанія декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році В Головному управлінні ДПС Кіровоградської  області нагадують, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2021 році. Положеннями Податкового кодексу України визначено, що платник податку, який отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, а також сплатити податок з таких доходів.

15:10 14.04.2022

ДПС: споживачі мають змогу повідомляти про порушення у сфері роздрібної торгівлі. ДПС звертає увагу споживачів товарів (послуг) про можливість інформування про виявлені значні порушення у сфері роздрібної торгівлі.

15:09 14.04.2022

Питання – відповіді щодо особливостей переходу платників на спрощену систему оподаткування Пресслужба Державної податкової служби України, опубліковано 07 квітня 2022 о 09:24

11:04 07.04.2022

До уваги платників податків!

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану», яким внесено низку змін до Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Так, підрозділ 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу доповнено пунктом 9, який визначає особливості справляння єдиного податку під час воєнного, надзвичайного стану на території України.

09:12 25.03.2022