Безбар’єрність.Це потрібно знати.
Безбар’єрність.Це потрібно знати.
Реалії сучасності, на жаль, такі, що упродовж наступних десятиліть в Україні буде велика кількість людей із інвалідністю, набутою внаслідок війни.
Тому вже зараз потрібно потурбуватися про облаштування зручних безбар’єрних просторів і рівні можливості для усіх.
Але з чого почати? Почніть з того, що зверніть увагу на написане на зображені і щойно у вас буде можливість щось змінити – зробіть це. Особливу увагу слід звертати на приміщення, які є і вдома, і на роботі, і в кожному закладі.
Детальні рекомендації для взаємодії з повагою до гідності та досвіду кожної людини зібрані
У спеціальному розділі «Довідника безбар’єрності» – «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» https://bit.ly/3JKOTal
Та у створеному на його основі однойменному освітньому серіалі, який можна переглянути на Дія.Освіта – https://bit.ly/3UYvZSK або на YouTube @Ти як? – https://bit.ly/4aZfBZ0
Людині, яка повернулася з війни, знову потрібно звикати до іншого темпу життя, відновлювати зв’язки з родиною, свою роль у сім’ї. При цьому суспільство має проявити всю повноту розуміння і поваги, надати можливості для підтримки та знати, яким чином спілкуватися нам, цивільним людям, з тими, хто має бойовий досвід.
Що може вирізняти людину з бойовим досвідом – про це йде мова у «Довіднику безбар’єрності».
https://bf.in.ua/.../shcho-mozhe-vyrizniaty-liudynu-z.../
Згідно з рекомендаціями Ради безбар’єрності щодо реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору і нових викликів «Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку до вашої уваги методичні рекомендації «Гайд безбар’єрних подій» (далі – Рекомендації), доступні у форматі книги, яку можна завантажувати (https://drive.google.com/file/d/1KFOXcSrhOjGdzf3x2NWwVVw6gSC0mTn7/vi ew), та у форматі розділу «Довідника безбар’єрності» (https://bf.in.ua/hajdbezbar- iernykh-iventiv/).