Штучний інтелект – ключ до успішної кар’єри: служба зайнятості пропонує навчання

Дата: 08.05.2024 09:05

15 травня цього року розпочинаються курси підвищення кваліфікації за напрямом «Застосування штучного інтелекту в професійній діяльності». Це чудова можливість для всіх, хто прагне розуміти та впроваджувати новітні технології у своїй роботі та розвивати себе у сучасному світі цифрових можливостей.

На курсах ви зможете ознайомитися з основними концепціями та методами застосування штучного інтелекту у різних сферах професійної діяльності. Викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведуть для вас практичні заняття, де ви зможете вивчити реальні кейси та вирішувати завдання, що допоможуть вам засвоїти та закріпити отримані знання.

Штучний інтелект уже зараз змінює наш світ, і ми готові допомогти вам відчути ці зміни, освоїти нові навички та використовувати їх для досягнення ваших професійних цілей. Приєднуйтесь до нас та станьте частиною цього захопливого шляху до майбутнього!

Не пропустіть можливість відкрити для себе нові горизонти у світі штучного інтелекту!

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне. Для всіх інших – можливе навчання на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF