Підвисоцька територіальна громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Завершені публічні закупівлі

Дата: 16.02.2024 08:57
Кількість переглядів: 32

 

Фото без опису

 

 

Відділ освіти Підвисоцької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі товару, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ освіти Підвисоцької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області  (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ – 43910888, юридична особа, яка забезпечує потреби держави, або територіальної громади

юр. адреса: 26122, Кіровоградська область, Голованівський район, с. Підвисоке, вул. Центральна, буд. 4

 із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015, код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (сухофрукти, чорнослив, огірки квашені, квашена капуста, повидло)

Табл. №1.

з/п

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва

Асортиментна позиція предмету закупівлі

Кількість, в кг

 

1

ДК 021:2015: 15332410-1 — Сухофрукти

Сухофрукти (сушка)

28

2

 ДК 021:2015: 15332100-4 — Оброблені фрукти

Чорнослив

6

3

4

ДК 021:2015: 15331460-9 — Овочеві консерви

огірки квашені

110

5

ДК 021:2015: 15331461-6 — Консервована квашена капуста

Квашена капуста

29

6

ДК 021:2015: 15332290-3- джеми

повидло

11

 

 

Вид процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

11 300,00 грн.( з ПДВ)

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (місячного) обсягу товару на лютий місяць 2024 року. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275, а також моніторингом динаміки цін на вказаний товар через систему закупівель Prozorro за посланням https://prozorro.gov.ua/.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін діючого постачальника товару на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. До ціни товару включена вартість товару, закупованого постачальником на ринку, послуги з навантаження/розвантаження товару, доставка власним або орендованим автотранспортом до місць Замовника, торгова націнка постачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

Харчові продукти мають відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з дати укладання Договору про закупівлю  по 29.02.2024 р. включно.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання товару. За одиницю виміру кількості товару приймається кг.

Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання на лютий місяць, зазначені у Табл. №1 на 2024 р.

Вимоги щодо якості:

Фармакологічна індиферентність у використовуваній концентрації; відсутність загальнотоксичної та місцевоподразливої дії; широкий антимікробний спектр; відсутність хімічної взаємодії з компонентами ЛП; стійкість при зберіганні.

Технологія попередньої обробки та переробки продукції має враховувати фізико-хімічні властивості об'єктів переробки та який кінцевий продукт виготовляється.

Якість консервованої продукції залежить від якості сировини (ботанічного і товарного сорту, ступеня стиглості, однорідності), якості спецій та всіх складових рецептури; якості підготовки сировини та всіх складових рецептури (миття, очищення, різання, подрібнення, теплова обробка та інші за технологічним процесом роботи); наявності відповідного обладнання, тари та їх підготовки; дотримання технології обробки, переробки, закупорювання; режиму зберігання консервованої продукції. Вказані вимоги повинні бути дотримані при виробництві товарів.

 

Назва товару

Технічні вимоги

 

 

1

Сухофрукти (сушка)

Суміш сухофруктів відповідного кольору, без сторонніх домішок, добре висушені, відповідного запаху, призначені для приготування компотів. Сорт не нижче першого. Якість товару повинна відповідати діючим ДСТУ.  Товар повинен бути запакований у спеціальні фасувальні мішки.

2

чорнослив

В’ялений, без кісточок. Плоди повинні бути сухими, без зайвих домішок, ознак спиртового бродіння, цвілі та ушкоджень шкідниками. Без сторонніх присмаків та запахів.  Фасування в поліпропіленові мішки або картонні ящики з етикеткою . Тара чиста неушкоджена з обов’язковим маркуванням. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Якість повинна відповідати діючим стандартам та технічним умовам в Україні .

3

Огірки квашені

Зовнішній вигляд - огірки цілі, відповідні даному сорту, не м’яті, не зморщені, без механічних пошкоджень. Сторонні домішки не дозволяються. Консистенція – огірки міцні, м’якоть щільна, повністю просочена розсолом, хрустка. Смак та запах – властиві для квашеного продукту, солонувато-кислуватий смак з ароматом та присмаком прянощів, без сторонніх присмаку та запаху. Колір зеленувато-оливковий, різних відтінків, без плям та опіків. Якість розсолу – мутнуватий, приємного аромату, солонувато-кислуватого смаку, більш гострого, ніж у огірків. Продукти квашені повинні бути не прокислими, з приємних смаком та запахом. Згідно мікробіологічних показників готові квашені огірки не повинні мати видимих ознак псування (плісняви, гниття). Без ГМО (має бути зазначено на пакуванні). Фасування - закриті харчові пластикові відра. Якість товару повинна відповідати діючим на території України ДСТУ.  На кожній тарі повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства - виробника, вага, нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання.

 

 

4

Капуста квашена

Шаткована, вагова, повинна мати білий колір, хрустку консистенцію, кислувато -солонуватий присмак, без сторонніх запахів. Розмір шаткування середній або мілкий. Без ГМО (має бути зазначено на пакуванні). Продукти квашені повинні бути не прокислими, з приємних смаком та запахом. Згідно мікробіологічних показників готова квашена капуста не повинна мати видимих ознак псування (плісняви, гниття). Фасування - закриті харчові пластикові відра. Якість товару повинна відповідати діючим на території України ДСТУ.  На кожній тарі  повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства - виробника, вага, нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання.

5

повидло

Повидло не повинно бути зацукрованим, мати характерний смак та запах. На упаковці (тарі) обов’язково повинно бути вказано склад продукту, дата виготовлення, термін придатності, умови зберігання, дані про виробника. Герметично закрита тара, у розфасуванні до 5 кілограм.

 

 

На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

  1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель

на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.

 

Уповноважена особа :Дякова Надія.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь