Професійне навчання безробітних: служба зайнятості допоможе здобути професію сфери торгівлі

Дата: 07.12.2023 08:57

Однією з найбільш поширених професій на ринку праці є продавець продовольчих товарів. Це й не дивно, адже кількість товарів, як і торгових підприємств, постійно зростає.

Сучасний продавець – це консультант, помічник покупця, котрий добре знає товарознавчу характеристику товарів, асортимент продукції різних виробників. Хочете стати затребуваними серед роботодавців? Долучайтеся до професійного навчання за професією «Продавець продовольчих товарів».

У процесі навчання слухачі вивчатимуть організацію прийому та викладки товару, сучасні касові апарати й системи, правила розрахунків із покупцем, правила спілкування з різними типами покупців, органолептичні методи визначення якості продуктів, правила підготовки товарів до продажу, способи пакування.

У Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де буде проходити навчання, створені належні умови для якісної підготовки фахівців за професією продавця, а сучасна матеріально-технічна база відповідає вимогам роботодавців.

Заняття стартують 12 грудня цього року та триватимуть 5 місяців.

Якщо ви бажаєте зайти у сферу торгівлі професійно, тоді це навчання вам знадобиться! Дізнавайтеся деталі:

• у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування;
  • за номером телефону (044) 244 94 92;
  • на нашому Telegram-каналі – t.me/dcz_kir.

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших –можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF.