Цікавить товарознавство? Вдосконалюйте свої знання на курсах від служби зайнятості!

Дата: 20.11.2023 13:37

Ви цікавитесь сферою продажів та хочете вдосконалювати свої знання? Тоді курси цільового призначення за програмою «Організація та правила процесу продажу товарів. Форми розрахунку із покупцями» саме для вас!

Про цей вид підприємницької діяльності, пов’язаний із купівлею-продажем товарів, будуть знайомити викладачі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Від кваліфікованих спеціалістів за короткий час ви дізнаєтесь про організацію та технології торговельних процесів, тонкощі розрахунків із покупцями у готівковій та безготівковій формах тощо.

Початок занять – 29 листопада цього року.

Якщо ви хочете бути на крок попереду від своїх конкурентів, навчайтеся! Це завжди вдалий вибір!

Зацікавились? За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF.