Опитування: Скільки українців віддають перевагу дистанційній роботі?

Дата: 12.10.2023 10:41

Опитування: Скільки українців віддають перевагу дистанційній роботі?

24% українців віддають перевагу роботі вдома. 17% відзначають, що натрапляють на труднощі, працюючи онлайн. Про це повідомляє РеІнформ.

Зазначається, що майже кожен п’ятий респондент постає перед труднощами, працюючи дистанційно:

2% опитаних справляються лише завдяки самодисципліні,

15% вдома завжди відволікаються на інші справи.

Також 9% українців зазначили, що їм зручно працювати у будь-якому режимі, адже міняти місце комфортно для різних завдань. А для 4% неважливо, звідки працювати. Інші опитані (46%) не працюють віддалено.

В опитуванні в офіційному каналі Viber Україна взяло участь близько 30 тисяч користувачів.

У червні 2023 року Rakuten Viber проводив дослідження, щоб дізнатися, як змінилася ситуація з роботою в українців та в якому режимі вони працюють. Тоді частка респондентів, що працюють лише офлайн, була 59% (22% працювали в онлайн режимі, ще 19% – у гібридному).