єРобота: 13 ветеранів та членів їхніх родин отримають майже 5 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу

Дата: 14.08.2023 11:03

Загалом українські захисники та захисниці вже отримають 21 млн гривень на розвиток свого бізнесу.

Переможцями від старту програми стало 54 ветерани та члени їхніх родин. З них вже 17 отримали кошти на свої рахунки та мають можливість реалізовувати свої бізнес-проекти.

Більше про грантову програму:

Уряд запустив нову грантову програму для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу. Заявки на отримання гранту потрібно подавати через портал Дія.

Програмою передбачено надання грантів:

•  250 тис грн — для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;
  • 500 тис грн — для дружини/чоловіка учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;
  • 1 млн грн — для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.