Ви досвідчений кухар та не маєте документа про здобуття освіти? Ця інформація буде вам цікавою

Дата: 14.08.2023 10:35

Маєте досвід кухарської справи, знання та бажання працювати кухарем, але відсутній документ про освіту? Тоді ця інформація саме для вас, не пропустіть важливу інформацію!

Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості пропонує вам унікальну можливість підтвердити результати неформального навчання за професією кухар 3-6 розряд та отримати документ державного зразка.

Запитаєте, для кого цей вид професійного навчання стане корисним та хто може стати його учасником?

Послуга може стати цікавою для:

• осіб, які мають великий досвід роботи за професією, але не проходили попереднє навчання в навчальному закладі та не мають документа державного зразка з присвоєнням робітничої кваліфікації;
  • осіб, які мають присвоєну кваліфікацію, але з різних причин втратили підтверджувальні документи й бажають їх відновити;
  • осіб, які мають присвоєну кваліфікацію та відповідні документи, але бажають підвищити розряд.

Ця інформація вказує, що саме ви можете скористатися такою можливістю! Не зволікайте!

Що ж необхідно зробити для досягнення поставленої мети? Звернутися до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування!

Що при собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, трудову книжку, медичну довідку за формою 086/о та особисту медичну книжку № 1-ОМ.

За додатковою інформацією про проходження підтвердження неформального навчання звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Часу не багато: вже з 30 липня по 04 серпня можна спробувати презентувати себе і підтвердити свою кваліфікацію.

Більш детально про неформальне навчання на вебсайті Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Якщо вас цікавить здобуття нової професії за сприяння Державної служби зайнятості? Вихід є – бажання та навчання!