Чотирнадцятого червня у залі засідань адміністративного приміщення  Підвисоцької територіальної громади   відбулося засідання Кіровоградського регіонального відділення Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Дата: 19.06.2023 15:43

Чотирнадцятого червня у залі засідань адміністративного приміщення  Підвисоцької територіальної громади   відбулося засідання Кіровоградського регіонального відділення Асоціації обєднаних територіальних громад.

На засіданні розглядалися такі питання :

1. Про вступ нових громад до ВАОТГ.
  2. Інформація про діяльність Кіровоградського РВ ВАОТГ за I півріччя 2023 року. Плани роботи Регіонального Відділення на II півріччя 2023 року.
  3. Інформація про діяльність ВАОТГ за 2022-2023 роки. Плани роботи ВАОТГ на II півріччя 2023 року.
  4. Інформація про проведення загальних зборів ВАОТГ 10-11 серпня 2023 року. Обрання делегатів на Загальні збори від Кіровоградського РВ ВАОТГ.
  5. Обрання заступника голови РВ ВАОТГ Кіровоградської області у Голованівському районі.
  6. Про стан сплати внесків до Асоціації.
  7. Обговорення проблемних питань у роботі ОМС у військовий стан, з метою направлення їх до розгляду на фахових платформах ВАОТГ.
  8. Про участь голів громад у Платформах Асоціації та працівників ОМС у фахових мережах.

В ході зустрічі було обговорено діяльность Кіровоградського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад. А також обговорено актуальні питання та проблеми роботи в громадах Кіровоградської області.