Для двірників та прибиральників є робота

Дата: 30.05.2023 08:20

Для двірників та прибиральників є робота

Прибирання, підтримка належного санітарного стану і порядку – заняття, які приносять вам задоволення? Роботодавці Кіровоградщини  мають для вас пропозиції працевлаштування. Наразі в області є попит на двірників, прибиральників територій, прибиральників у ливарних цехах та прибиральників службових приміщень. Серед вакансій, зокрема, є вакансії для осіб з інвалідністю.

Пропонують заробітну плату до 7 440 гривень.

Без вимог до стажу роботи. Також роботодавці забезпечують спеціальним одягом/взуттям та засобами індивідуального захисту.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Олександрійської  та  Новоукраїнської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Маловисківського та Світловодського управлінь філій, Петрівського відділу філії.

Ви шукаєте роботу чи ви роботодавець і у вас є потреба в укомплектуванні вільних робочих місць? До ваших послуг Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm

З інших питань звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.