Робота є: Кіровоградщина потребує  підсобних робітників

Дата: 08.05.2023 14:19

Робота є: Кіровоградщина потребує  підсобних робітників

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Кіровоградського обласного центру зайнятості, затребуваними є підсобні робітники. На сьогодні є 34 вакансії. Роботодавці не ставлять вимог до стажу роботи, і пропонують заробітну плату до 11 000 гривень.

Серед обов’язків:

• виконання підсобних та допоміжних робіт на виробничих дільницях та будівельних майданчиках, складах, базах тощо;
  • завантаження та розвантаження вантажів;
  • прибирання цеху тощо.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Новоукраїнської, Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Добровеличківського та Долинського управління філій, Бобринецького, Благовіщенського, Гайворонського, Новоархангельського та Новомиргородського відділів філій.

Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості має можливість здійснити  професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації безробітних громадян за професіями, затребуваними на ринку праці.

Графік організації професійного навчання на травень цього року тут: https://is.gd/3RJQMG