Мріємо та діємо! Не відкладайте бажання на завтра – навчайтеся!

Дата: 13.04.2023 14:13

Мріємо та діємо! Не відкладайте бажання на завтра – навчайтеся!

Маєте комерційну жилку? Ви харизматична, комунікабельна людина, яка з грошима на «ти»? Пропонуємо реалізуватись в сфері торгівлі, пройшовши навчання за професією «Продавець продовольчих товарів, 3 розряд».

Чому варто обрати навчання за цією спеціальністю? Програма навчання дозволяє набути навичок ефективних продажів товарів продовольчої групи, використовувати в роботі різні види рєстраторів розрахункових операцій, вести облік товарів за допомогою програмного забезпечення та ін.

За 5 місяців ви станете гуру у сфері торгівлі, що відкриває для вас  можливість кар’єрного зростання – починаючи з роботи на касовому апараті у магазині, до, наприклад, торгового представника чи регіонального менеджера.

Де проходитиме навчання? На базі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

Початок – 19 квітня 2023 року.

Інформація про професії, які можна здобути на базі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://scptu.sumy.ua . Контакти тут: http://surl.li/eghis  Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir