Готуй санки з літа: навчаємо навикам професії, яка дарує тепло  Хочете дарувати людям тепло? Навчання вже зараз

Дата: 12.04.2023 11:41

Готуй санки з літа: навчаємо навикам професії, яка дарує тепло

Хочете дарувати людям тепло? Навчання вже зараз

Тільки-но закінчилася зима, і вже навчання за професією «Оператор котельні»? Так, адже вмілий господар готується до зими з літа !

У цьому випадку Державна служба зайнятості на допомогу: пропонує навчання за професією «Оператор котельні».

Нагадаємо, що оператор котельні – це кваліфікований робітник, який забезпечує безперервну і безпечну роботу котельного обладнання. Чому ця професія є затребуваною і перспективною?  Бо жодна організація, підприємство чи установа не може функціонувати без наявності гарячої води і системи опалення.

Ця професія універсальна! Хоча робота оператора котельні, як правило, вважається чоловічою, однак сьогодні цю роботу успішно виконують і жінки.

Цікавить? Де навчитися? Державна служба зайнятості 17 квітня                       2023 року розпочинає навчання за професією «Оператор котельні, 2-3 розряд» разом з викладачами Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання триватиме – 4,5 міс.

Інформація про курси цільового призначення або інші професії, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/exrnv

Є бажання підвищити свою професійну майстерність – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.