«Металева професія»: стань професійним фрезерувальником зі службою зайнятості!

Дата: 04.04.2023 09:48

«Металева професія»: стань професійним фрезерувальником зі службою зайнятості!

Жоден механізм (у автомобілі, годиннику або комп'ютері) не обходиться без деталей, виготовлених на фрезерних верстатах. Це означає, що робота для кваліфікованих спеціалістів-фрезерувальників буде завжди. Хочете стати одним з них? Запрошуємо вас на професійне навчання, організоване Державною службою зайнятості!

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчатимуть усіх охочих, як виконувати на фрезерному верстаті обробку металевих виробів, за кресленням деталі та технологічною картою визначати послідовність обробки деталі, за допомогою вимірювальних інструментів перевіряти відповідність деталі кресленнями, використовувати електромеханічне обладнання (фрезерний верстат) і вимірювальні інструменти тощо.

Навчання проводиться на сучасних верстатах, в просторих цехах, в обладнаних комп’ютерною технікою класах для інструктажів, професійними фахівцями- майстрами та викладачами.

Поспішайте! Початок занять уже 05 квітня 2023 року.

Обравши професію фрезерувальника, ви можете бути впевнені у завтрашньому дні.

Цього ж дня розпочинається навчання й за професією «Контролер-касир». За вами лише вибір напрямку, в якому ви хочете розвиватись.

Інформація про професії та інші курси цільового призначення, які пропонує Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/fxnhs

Є бажання навчатися? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir