Барометр професій. Актуальні, відсутні та «нетипові» професії на ринку праці Кіровоградщини

Дата: 28.03.2023 11:38

Ви шукаєте роботу? Фахівці обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові для регіону вакансії. Цікаво? Читайте далі. Це дасть вам можливість визначити для себе, у якій сфері себе реалізувати, аби бути затребуваним та мати високооплачувану роботу.

Відсутні на ринку праці регіону професії.  Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник, архітектор.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях.  Адміністратор системи, акомпаніатор, актор (заклади культури та мистецтва), аналітик з комп'ютерних комунікацій, архівіст, асистент ерготерапевта, бетоняр, біолог, верстатник лущильного верстата, випалювач вапна, вогнетрив ник, гальванік, дезінфектор, дизайнер меблів, експерт технічний з промислової безпеки, електрослюсар будівельний, єгер, звукооператор, каштелян, коваль ручного кування, конструктор одягу, конюх, кулінар борошняних виробів, манікюрник, масажист, монтувальник шин, освітлювач, рахівник.

Актуальні професії на ринку праці регіону. Апаратник оброблення зерна, бухгалтер, вагар, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник , електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, касир торговельного залу, кухар, машиніст (кочегар) котельної, оператор котельні, охоронник, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, продавець-консультант, сестра медична (брат медичний), слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, швачка.

Серед пропозицій від роботодавців є і «нетипові».

Наприклад: Бджоляр (заробітна плата 6700 грн), ерготерапевт (20 000 грн), артист балету (10675 грн), брошурувальник (6847 грн), єгер (6700 грн), інструктор з трудової терапії (6700 грн), оптометрист ( 8500 грн).

Довідково. Станом на 23 березня 2023 року кількість вакансій у базі даних філій обласного центру зайнятості складає 771 одиниць.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії або є бажання переглянути актуальні вакансії? Відвідайте сайт Кіровоградський обласний центр зайнятості, посилання тут https://cutt.ly/qKFhLXK або доєднайтеся до телеграм-каналу «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb , де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю.

Є інші питання сфери зайнятості Контакти тут http://surl.li/emipw