Завершені публічні закупівлі

Дата: 28.02.2023 10:44

Відділ освіти Підвисоцької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик закупівлі пального, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Відділ освіти Підвисоцької сільської ради (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ – 43910888, юридична особа, яка забезпечує потреби держави, або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015, код 09320000-8 – (пара, гаряча вода та пов’язана продукція), послуги з постачання теплової енергії у приміщеннях:

Підвисоцький ліцей ім. Т.Г. Шевченка Підвисоцької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області, який знаходиться за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, с. Підвисоке, вул. Миру, буд. 13;

Нерубайська філія Підвисоцького ліцею ім. Т.Г. Шевченка Підвисоцької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області, яка знаходиться за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, с. Нерубайка, вул. Шкільна, буд. 10

Обґрунтування обсягів закупівлі.

Обсяги обґрунтовуються відповідно фактично наданих послуг з постачання теплової енергії у 2022 році, та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2023 рік, потреба у наданні послуг з постачання теплової енергії складає:

550 Гкал

Технічні та якісні характеристики послуг, що закуповуються, повинні відповідати технічним умовам та  стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачаня послуг теплової енгергії.

Якість послуг  має відповідати послугам з постачання теплової енергії згідно із Законом «Про теплопостачання».

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі послуг: очікувана вартість послуг розрахована відповідно до потреби з урахуванням тарифу, встановленого рішенням сесії Підвисоцької сільської ради № 1598 від 07 жовтня 2022 року.

Очікувана вартість послуг постачання теплової еннергії становить 1 265 000,00 грн. (один мільйон двісті шістдесят п’ять тисяч  гривень 00 копійок) без ПДВ.

Код КЕКВ – 2271 (оплата теплопостачання)  -  1 265 000,00 грн

Уповноважена особа : Дякова Надія