Дата: 09.01.2023 08:55

Розведення свиней як бізнес: запрошуємо на курси малого підприємництва

Для тих, хто за короткий час бажає оволодіти новими знаннями або підвищити майстерність, пізнати тонкощі й секрети у господарстві чи власній справі, є гарна пропозиція!

Запрошуємо на курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Свинарство», що організовує Державна служба зайнятості.

Розведення свиней як бізнес: з чого почати, ефективні технології, нюанси утримання та вирощування свиней, секрети рентабельності інвестицій.

Корисною інформацією з вами поділяться викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок навчання – 09 січня 2023 року.

За деталями організації профнавчання звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Отримати знання можуть як зареєстровані безробітні (безкоштовно за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття), так і всі бажаючі (за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб).

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.