21 листопада – День Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2022 14:35

21 листопада День Гідності та Свободи. Це День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності і заради майбутнього відданої самопожертви.

Вісім років українці стверджують своє прагнення жити у демократичній країні, обираючи боротьбу за свободу та незалежність. Сотні наших земляків стали на захист української держави. Є ті, хто навіки залишаться у нашій памяті Героями!

Вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!