Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 09:38

Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

У цей прекрасний осінній день — 9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність і зайняти гідне місце серед світових культур.

Шановні працівники культури Підвисоцької територіальної громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Ми, всі мешканці Підвисоцької громади, високо цінуємо ваш внесок у розвиток культури рідного краю, вміння відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, дитячих мистецьких навчальних закладів, учасникам творчих колективів за сумлінну працю, творчий пошук, вагомі духовні здобутки.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, високих творчих злетів та невичерпної наснаги! Нехай ніколи не згасне творчий вогник у ваших серцях!