Підвисоцька сільська рада та її виконавчий комітет, директор КУ  ЦНСП Підвисоцької сільської ради Вітає всіх працівників соціальної сфери України з їх святом.

Дата: 04.11.2022 13:12

Фото без опису

Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Нехай же успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі зовсім обходять ваше життя стороною. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.