A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підвисоцька територіальна громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи можуть бути внесені зміни до форми звіту № 3-ПН?

Дата: 13.09.2022 23:04
Кількість переглядів: 42

 

Чи можуть бути внесені зміни до форми звіту № 3-ПН?

Так, можуть.

Нагадаємо, що під час заповнення форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» роботодавець визначає вид форми звітності – первинна або уточнювальна.

Первинна форма подається з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії).

Уточнювальна форма подається у разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансій, зокрема умов праці, розміру заробітної плати, вимог до кандидата тощо. Водночас не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій та професійні назви робіт.

Це передбачено п. 1.6 розділу I Порядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22 (набрав чинності 07.07.2022), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.05.2022 за № 565/37901.

Наказ тут: https://cutt.ly/xX4wBRM

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь