A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підвисоцька територіальна громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи може особа повторно подати заяву для отримання мікрогранту?

Дата: 29.08.2022 21:20
Кількість переглядів: 47

Питання – відповіді

Чи може особа повторно подати заяву для отримання мікрогранту?

Так, може.

Це стало можливим завдяки постанові Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 903 (набрала чинності 17.08.2022), якою внесено зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

Раніше пункт 9 вказаного Порядку передбачав, що повторно подані заяви від одного отримувача не розглядаються. Наразі визначено, що мікрогрант надається отримувачу одноразово. Вказане не обмежує кількість поданих заяв для отримання мікрогранту.

Довідково. Інформація про прийняті рішення щодо надання мікрогрантів (по блоку заяв, поданих в період з 25.07.2022 по 07.08.2022) розміщена на вебсторінці Державного центру зайнятості. Переглянути можна, перейшовши за посиланням https://cutt.ly/OXAz8kN

У вас є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь