ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОНОВЛЮЄ ПОЗАПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ У СФЕРІ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Дата: 29.08.2022 01:57

Відповідно до Наказу МОЗУ від 07.06.2022 року № 969 упродовж періоду воєнного стану, попри загальний мораторій на перевірки, дозволено здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) в окремих напрямках. Зокрема у сфері санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Підставами для здійснення позапланових перевірок у сфері санітарного законодавства згідно з затвердженим Переліком є:

1. подання суб’єктом господарювання письмової заяви до Держпродспоживслужби про здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням.
  2. доручення Прем’єр-міністра України про перевірку суб’єктів господарювання у сфері санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення у зв’язку з виявленими системними порушеннями та/або настанням події, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини та забезпечення безпеки держави.
  3. звернення посадових осіб військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування про порушення суб’єктом господарювання вимог у сфері санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення.
  4. звернення фізичної особи про порушення, що спричинило шкоду її правам, законним інтересам, життю або здоров’ю чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності).

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання та фізичних осіб: подати заяву чи звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області можна на електронну поштову скриньку gudpss@kr.consumer.gov.ua , адреса: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84.