A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підвисоцька територіальна громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Пенсійний фонд України 

Дата: 29.08.2022 01:15
Кількість переглядів: 43

Пенсійний фонд України 

?Запитуєте: У період дії воєнного стану ФОПам дозволили не сплачувати ЄСВ. Чи буде нараховуватись страховий стаж?

?Відповідаємо: Якщо підприємець не сплачує єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (#ЄСВ), він не набуває страхового стажу.

?Довідково:

Відповідно до статті 24 Закону України від 09.07.2003 № 1058 “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, cтраховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь