Національна платформа продовольчої безпеки

Дата: 26.08.2022 09:11

Національна платформа продовольчої безпеки

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

На Національній платформі продовольчої безпеки, учасниками якої є вже 5,5 тисяч користувачів, продовжують публікуватися актуальні потреби та пропозиції від зареєстрованих учасників. Серед них не лише продукти харчування, а й непродовольчі товари.

Так, учасники з Києва, Кіровоградської та Дніпропетровської областей шукають постачальників термозберігаючих ковдр, кровоспинних джгутів та рідких розпалювачів, а також крейду для фермерського господарства.
Наприклад, учасники з Дніпропетровської та Хмельницької областей пропонують еко-сумки, біорозкладні пакети та тверде паливо.

Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів.

Реєстрація та використання функціоналу платформи безкоштовне. Посилання для реєстрації  https://dpss.creatio.com/