Здійснення дитячих мрій.

Дата: 27.06.2022 14:47

Здійснення дитячих мрій.

Дітям потрібні не повчання, а приклади.

(Жозеф Жубер)

В найтяжчий для країни час, це наша спільна перемога заради дітей – нашого майбутнього.

За ініціативи голови Підвисоцької територіальної громади  Віктора ЛОЗІНСЬКОГО та підтримки керівників агроформувань: Шмегельського В.Г., Онищука І.І., Кучеренка І.В. оновлено та проведено ремонт закладу дошкільної освіти села Небелівка.

В умовах жорсткої економії завдяки фінансуванню наших керівників (левова частка належить саме голові громади), дякуючи будівельникам ФГ «Гранд», зроблено великий об’єм роботи за короткий проміжок часу. Були виконані заплановані  ремонтні роботи якісно та красиво, згідно усіх вимог та рекомендацій.

Оновлено зал для проведення урочистих заходів, приймальню, харчоблок, дитячу спальню, ігрову та навчальну кімнати, кабінет керівника закладу.

В садочок придбано нове устаткування: навчальні парти та стільчики, дитячі шафи та ліжечка, обладнання для їдальні, сучасні сан.вузли, офісні меблі, іграшки та багато іншого.

Створені умови сприяють повноцінному навчанню та розвитку дітей, безпеці та комфортних умовах перебування в закладі – це справжнє свято для працівників, малечі та їх батьків.

Завдячуючи голові Підвисоцької територіальної громади в закладах

освіти, діти забезпечені безкоштовним перебуванням та харчуванням.

Користуючись нагодою  висловлюємо слова вдячності за допомогу та підтримку керівнику громади Віктору Олександровичу ЛОЗІНСЬКОМУ, керівникам агроформувань:  Шмегельському Володимиру Григоровичу, Кучеренку Івану Васильовичу, Онищуку Івану Івановичу і хочемо побажати  міцного здоров’я, Вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Підвисоцької територіальної громади