День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата: 23.06.2022 09:52

В Підвисоцькій громаді , 22 червня 2022 року відбулися заходи в День скорботи та вшануванню пам’яті жертв війни в Україні . Відкривалися заходи хвилиною мовчання за загиблими, словами вдячності та скорботи, покладанням квітів 119 - й день війни Росії проти України.

Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила тереторію сучасної України.

На жаль, сьогодні війна знов увірвалась в Україну, російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає Перемога, ми віримо в наших захисників, які боронять нашу Українську землю. Ми віримо в нашу Перемогу!

Копенкуватці прийняли участь у проведені заходу по вшануванню пам'яті жертв війни 39-45 років.

Сьогодні 22 червняв нашому селі Мартинівка відбувся мітинг по вшануванні пам'яті загиблих у Другій світовій війні.

Сьогодні в День Скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні 39-45 років в с.Тернівка,був проведений мітинг та покладання квітів жителями села. 22 червня 1941 року,неділя,сонячний ранок,люди планували життя,будували майбутнє.В одну мить німецькі окупанти обірвали все і почалась війна.Під час Другої світової війни до лав армії було мобілізовано понад 7млн.українців,тобто кожен 6 солдат був родом з України.У гігантській боротьбі українці взяли масову участь.Нажаль сьогодні до нас знову прийшла війна,але Ми- Українці мужньо боронимо свою землю! Ми віримо в наших захисників і в нашу Перемогу!Слава Україні!Героям Слава!