Дата: 20.05.2022 13:14

АМУ презентує: Методичні рекомендації щодо організації соціального захисту внутрішньо переміщених осіб

Асоціація міст України представляє електронне видання: Методичні рекомендації у сфері соціального захисту та соціального забезпечення «Організація соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в громадах».

для завантаження натисніть на картинку

В цих методичних рекомендаціях АМУ надає зразки рішень органів місцевого самоврядування із розгорнутими коментарями, які направлені на організацію соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в територіальних громадах.

Методичні рекомендації складаються з блоків:

? Організація харчування внутрішньо переміщених осіб.

? Зразок інформаційного буклета для внутрішньо переміщених осіб.

Ці методичні рекомендації були підготовлені за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії.