Міжнародний день сім'ї. 15 травня.

Дата: 15.05.2022 21:07

Сьогодні, 15 травня, весь світ відзначає одну з найважливіших подій - Міжнародний день сім'ї. Генасамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім'ї, а в 1993 році прийняла резолюцію про заснування сьогоднішнього свята.

У цю дату піднімаються питання взаємин всередині сім'ї, а святкування необхідно, щоб кожна людина пам'ятала, що немає в світі нічого, важливіше родинних зв'язків.

Підвисоцька громада вітає з Днем сім'ї, кохання та вірності! Сім'я - найцінніший скарб, який люди можуть мати у житті. Ніяка карколомна кар'єра та золоті гори не замінять підтримки рідного плеча, дитячої посмішки, теплих обіймів. Хочемо  побажати цього дня цінувати понад усе свою сім'ю, дорожити кожною хвилиною, проведеною поряд з рідними людьми, ставити сімейний добробут пріоритетом, насолоджуватися близькістю та теплом. Нехай родина буде здоровою, щасливою, позитивною та великою!

Бажаємо, щоб у ваших родинах завжди панували любов, вірність, взаєморозуміння і звичайно ж, щастя! Нехай кожна мить, проведена поруч з рідними, приносить вам тільки радість, посмішки, гармонію в душі і гарний настрій!