ВЕЛИКДЕНЬ В УМОВАХ ВІЙНИ: ДОТРИМУЄМОСЯ ОБМЕЖЕНЬ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

Дата: 21.04.2022 15:24

ВЕЛИКДЕНЬ В УМОВАХ ВІЙНИ: ДОТРИМУЄМОСЯ ОБМЕЖЕНЬ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

За декілька днів віряни східного обряду святкуватимуть Великдень. Однак, через військову агресію росії проти України, цьогорічні великодні богослужіння пройдуть з певними обмеженнями.

Зокрема богослужіння пройдуть у приміщеннях храмів виключно за участі священнослужителів та церковного причту. На території області встановлено комендантську годину з 21:00 до 06:00, тому дістатися до храмів священнослужителям слід заздалегідь.

Освячення великодніх кошиків для усіх охочих має розпочатися по завершенню комендантської години, тобто не раніше 06:00 ранку на територіях біля культових споруд, без відвідування храмів.

Враховуючи ймовірність скупчення великої кількості людей для освячення великодніх кошиків та з метою зниження ризику зараження COVID-19 Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області рекомендує вірянам:

• мінімізувати дотики до контактних поверхонь;
  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • у місцях скупчення людей та в громадських місцях (транспорт, магазин, аптека тощо) використовувати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори).

Під час святкування вдома рекомендовано дотримуватись правил особистої гігієни, не влаштовувати святкувань у групах великою компанією.

Бережіть себе, бережіть Україну!