НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ
НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ
Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал. Нещодавно на платформі з'явилася можливість замовлення логістичних послуг та укладання смарт-контрактів, а відтепер є змога внесення інформації щодо зареєстрованих потужностей операторів ринку харчових продуктів, автоматичного інформування користувачів щодо створення бронювання за угодами, копіювання потреб та пропозицій. Також створено довідник «Умови постачання» Incoterms у картках потреб та пропозицій.
За місяць роботи на платформі вже зареєстрований 91 учасник з Кіровоградської області. Реєстрація та використання функціоналу платформи безкоштовне. З кожним днем функціонал платформи розширюється та вдосконалюється для того, щоб її використання було максимально ефективним.
Цінність платформи для підприємств та інших учасників:
- доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій тих чи інших товарів, що значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для вашої продукції;
- можливість миттєвої комунікації з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
- замовлення послуг транспортування;
- смарт-контракти за декількома з публічних оферт та доступ до держзамовлень без зайвих паперів та втрати часу.
Серед потреб, які розміщуються на платформі, найчастіше зустрічаються крупи, борошно, м'ясні консерви, сіль кухонна, цукор, дріжджі, вітамінні добавки для кормів. Серед пропозицій – борошно, яйця, цукор, свіже м'ясо, сири, молоко, масло та м'ясні консерви.
Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza, провідний партнер «Террасофт» в Україні та світі. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.